Maria Mena

20. listopadu 2009 v 20:53

Povolání: zpěvačka
Věk: 23
Datum narození: 19. 02. 1986
Místo narození: Oslo, Norsko
Znamení: vodnář

Životopis

Maria Mena se narodila v umělecké rodině.Její matka hraje a její otec Charles byl bubeník. Oba Mena a její bratr Tony je pojmenována po znaků z Leonard Bernstein 's West Side Story. Její otec hrál v několika kapelách v Oslu, které ovlivnily Menu k hudbě. Marii, když byl devět let, její rodiče se rozvedli. Ona trpěla depresí a vytvořily se poruchy přijímání potravy. Její matka je Norka, zatímco její otec je Nikaraguj.

Marii, když bylo 13 let, se přestěhovala a žila s otcem. Zpívala a psala texty jako forma terapie pro své pocity a frustrace. Ne všechny příběhy ve svém deníku se staly písní, ale "My Lullaby" byla jednou z nich, vyjadřující její bolest z rozvodu rodičů. Po dovolávající se svého otce, jí dal až některé z jeho kontaktů v hudebním průmyslu k záznamu Mena písně.Potom představil svou dceru na ukázku k několika nahrávacím společnostem. Sony Music podepsána Mena k jejich označení.

V roce 2002 byl uvolněn její debut jediné "Fragile (Free)" v Norsku. "My Lullaby" byla vydána jako druhá a jediná píseň dosáhla počtu pěti o norském Singles Chart. Obdržela těžké rotace na NRK P1, P3, P4, Rádio 1 a Rádio Oslo. Mladá zpěvačka rychle získala fanoušky a brzy získala svou první platinovou desku.Po jejím úspěchu, je uvolněna její debutové album Další fáze v Norsku, aby dosáhla počtu šestio norském Alba Chart.

Ona učinila průlom do celosvětové žebříčky singlů v tomto roce se "Vy jste jediná," úspěšné písně v mnoha zemích. "Jste jediná" dosáhly vrcholu v # 30 na nizozemském Top 40 a # 19 na nizozemském Mega jednotného Top 100. Mezitím,má již uvolněno její druhé album v Norsku. Mellow bylo méně úspěšné než 2002 její debut, ale přesto se podařilo na vrchol # 7 v Norsku. Druhá deska je z jediného z obou alb byla "trošičku", který byl obchodním flop.

2005 došlo k uvolnění Zřejmě nedotčena v Norsku a na několika dalších evropských zemích, fronted by singly "Miss You Love" a "Just Hold Me. " Významný úspěch v Norsku, album má ji získal tři Spellemann nominace, nejlepší ženské umělce, nejlepší hit a nejlepší videoklip. V Nizozemsku, alba byla vydána v červnu 2006 a zahrnuty v # 82.Je pomalu vyšplhal grafu dosáhnout svého vrcholu své pozice v 27. týdnu v # 11, jako "Just Hold Me" byl příjezd vysílací čas znovu."Just Hold Me" byla vydána v květnu 2006, ale poté nebyla graf v úředních Holandské Top 40, ale udělal graf v zemi fyzické dvouhra grafu (Mega jednotného Top 100) v # 27. Dne 7. července 2007 vystupovala na německém úseku Live Earth v Hamburku.

Maria měla poslední jediného "Belly Up" je to rádio měla premiéru v polovině-červen 2008 na norském rádiu. Jedná se o první singl z její nadcházející album, které má být propuštěno na 16. září, podle Amazon.

Maria je píseň "Sorry" se objeví na třetí sezónu na US Takže si myslíš, Can Dance? A její "Co je Another Day" bylo uvedeno na čtvrté období, jak je dobře
je peknáááááá...................
juuuuuuuu............................
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tete-marika tete-marika | 20. listopadu 2009 v 20:58 | Reagovat

ahoj máš hezký blog a maria mena je můj vzor...........
diky že si tam dala životopis.............
asi se na twem blogu budu díííl zdržovat..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama