Listopad 2009

srandicčka

24. listopadu 2009 v 10:23
Jsi nejhezčí a nejkrásnější pravý gentleman. Raduj se, že jsi tak krásný jako svitící hvězda a miluješ tak nádherně. Když tě znovu vidím, sradostí zřím na tebe, potěšení velké mám. Zde posílám holoubku můj polibek, jemuž není rovno a budeš-li chtít pošlu ti i pravý důkaz lásky, mojí hlavy model. Můj milý stále ne tebe s radostí vzpomínám. Tebe milovati budu a nikdy nepřestanu!
[Teď si přečti jen ta zelená písmena:D]
-------------------------------------------------

par ikonek

20. listopadu 2009 v 22:43

česko-slovenska superstar

20. listopadu 2009 v 21:15
jsou super
nejky pisnenka.....................................

moderatoři:
Leoš Mareš a Adéla Banášová

porota:
ondřej hejma
palo habera
dara rolins
Marta Jandová

členové:
jan(honza) bendig


Miro šmajda

2. finále Česko-Slovenské SuperStar - Miro ŠmajdaMartin Chodúr


Dominika Stará
a vypadlí členové:

Leona Šenková

2. finále Česko-Slovenské SuperStar - Leona Šenková


Markétka Konvičková ( konvice)

2. finále Česko-Slovenské SuperStar - Markéta Konvičková


Paulína Ištvancová
2. finále Česko-Slovenské SuperStar - Paulína Ištvancová


Ben Christovao


2. finále Česko-Slovenské SuperStar - Ben Cristovao


Denis Lacho

škoda že vypadl v pondělí..................


Monika Bagárová

ježiš zpívala dobře a je škoda že už není ve final 4............

vaneska hudgens

20. listopadu 2009 v 21:13
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuwouuuu................

Dnešní vztah ke znamení

20. listopadu 2009 v 20:56

Dnešní vztah ke znamení

Beran:

Můžete ale zažít zajímavé erotické aktivity plné oddanosti.

Býk:

Buďte dnes k sobě vzájemně vlídní.

Blíženci:

Máte velmi jasné rozpoznávací schopnosti vůči partnerovi.

Rak:

Zaměřte se na své city.

Lev:

žádné zvláštní vztahy

Panna:

Nesmíte zapomínat na zadní kolečka.

Váhy:

žádné zvláštní vztahy

Štír:

Snažte se trochu snít a potom pevně chytit svého partnera.

Střelec:

Večer může být romantický ve společnosti vašeho partnera.

Kozoroh:

Dejte svému životu pevný systém.

Vodnář:

žádné zvláštní vztahy

Ryby:

žádné zvláštní vztahy

Maria Mena

20. listopadu 2009 v 20:53

Povolání: zpěvačka
Věk: 23
Datum narození: 19. 02. 1986
Místo narození: Oslo, Norsko
Znamení: vodnář

Životopis

Maria Mena se narodila v umělecké rodině.Její matka hraje a její otec Charles byl bubeník. Oba Mena a její bratr Tony je pojmenována po znaků z Leonard Bernstein 's West Side Story. Její otec hrál v několika kapelách v Oslu, které ovlivnily Menu k hudbě. Marii, když byl devět let, její rodiče se rozvedli. Ona trpěla depresí a vytvořily se poruchy přijímání potravy. Její matka je Norka, zatímco její otec je Nikaraguj.

Marii, když bylo 13 let, se přestěhovala a žila s otcem. Zpívala a psala texty jako forma terapie pro své pocity a frustrace. Ne všechny příběhy ve svém deníku se staly písní, ale "My Lullaby" byla jednou z nich, vyjadřující její bolest z rozvodu rodičů. Po dovolávající se svého otce, jí dal až některé z jeho kontaktů v hudebním průmyslu k záznamu Mena písně.Potom představil svou dceru na ukázku k několika nahrávacím společnostem. Sony Music podepsána Mena k jejich označení.

V roce 2002 byl uvolněn její debut jediné "Fragile (Free)" v Norsku. "My Lullaby" byla vydána jako druhá a jediná píseň dosáhla počtu pěti o norském Singles Chart. Obdržela těžké rotace na NRK P1, P3, P4, Rádio 1 a Rádio Oslo. Mladá zpěvačka rychle získala fanoušky a brzy získala svou první platinovou desku.Po jejím úspěchu, je uvolněna její debutové album Další fáze v Norsku, aby dosáhla počtu šestio norském Alba Chart.

Ona učinila průlom do celosvětové žebříčky singlů v tomto roce se "Vy jste jediná," úspěšné písně v mnoha zemích. "Jste jediná" dosáhly vrcholu v # 30 na nizozemském Top 40 a # 19 na nizozemském Mega jednotného Top 100. Mezitím,má již uvolněno její druhé album v Norsku. Mellow bylo méně úspěšné než 2002 její debut, ale přesto se podařilo na vrchol # 7 v Norsku. Druhá deska je z jediného z obou alb byla "trošičku", který byl obchodním flop.

2005 došlo k uvolnění Zřejmě nedotčena v Norsku a na několika dalších evropských zemích, fronted by singly "Miss You Love" a "Just Hold Me. " Významný úspěch v Norsku, album má ji získal tři Spellemann nominace, nejlepší ženské umělce, nejlepší hit a nejlepší videoklip. V Nizozemsku, alba byla vydána v červnu 2006 a zahrnuty v # 82.Je pomalu vyšplhal grafu dosáhnout svého vrcholu své pozice v 27. týdnu v # 11, jako "Just Hold Me" byl příjezd vysílací čas znovu."Just Hold Me" byla vydána v květnu 2006, ale poté nebyla graf v úředních Holandské Top 40, ale udělal graf v zemi fyzické dvouhra grafu (Mega jednotného Top 100) v # 27. Dne 7. července 2007 vystupovala na německém úseku Live Earth v Hamburku.

Maria měla poslední jediného "Belly Up" je to rádio měla premiéru v polovině-červen 2008 na norském rádiu. Jedná se o první singl z její nadcházející album, které má být propuštěno na 16. září, podle Amazon.

Maria je píseň "Sorry" se objeví na třetí sezónu na US Takže si myslíš, Can Dance? A její "Co je Another Day" bylo uvedeno na čtvrté období, jak je dobře
je peknáááááá...................
juuuuuuuu............................

amanda bynes

18. listopadu 2009 v 11:46
amanda bynes wohou....................xD

ahoojky

17. listopadu 2009 v 20:27

ahoojky sem plná usměvu a doufám že wi tkyyyy
jj

rada2

17. listopadu 2009 v 20:04
holky\kluci nezáleží na tom jak holka\kluk vypadaá ale co mají v srdci

rada

17. listopadu 2009 v 19:59
Směj se, kdy můžeš. Omlouvej se, když bys měl a nech plavat věci, které nemůžeš změnit. Miluj hluboce a odpouštěj rychle. A nebuď smutný, protože život je moc krátký na to být nešťastný. Lidé se mění a věci se kazí, ale vždycky si pamatuj - ŽIVOT JDE DÁL!